Liigu põhisisu juurde
Abi
Juriidilise isiku otsing
E-äriregistris on võimalik teha päringuid kõikide juriidiliste isikute kohta. Lepingulisel kliendil on võimalik teha detailsemaid päringuid ning kasutada visualiseeritud äriregistrit.
Lepingulise kliendi info ja eelised

E-äriregistri võimalused

  • E-äriregister sisaldab kõigi Eestis registreeritud juriidiliste isikute andmeid ühes keskkonnas. Lisaks saab tutvuda Euroopa Äriregistri vahendusel ka teiste riikide ettevõtjate infoga.
  • Portaalis näeb endaga seotud juriidilisi isikuid, saab andmeid muuta, esitada registrile avaldusi ja dokumente ning majandusaasta aruandeid. Soovi korral on võimalik kasutada e-arveldaja raamatupidamistarkvara.
  • E-äriregistris saab kiiresti ja mugavalt registreerida uue äriühingu, füüsilisest isikust ettevõtja, mittetulundusühingu ning riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuse. Elektroonilise asutamise eelduseks on, et kõik seotud isikud saavad portaalis koostatud avalduse allkirjastada digitaalselt.
  • Lisaks on võimalik e-äriregistri portaalis tutvuda äri- ja ettevõtluskeeldude, erakondade ja loomeliitude liikmete nimekirjade, juriidiliste isikute tegelike kasusaajate ning maksuinfoga.